0 377

Pas zyrtarizimit të “divorcit” me Kombëtaren shqiptare, Xhani De Biazi ka treguar edhe në mediat e vendlindjes...
0 399

Kapiteni i përfaqësueses shqiptare, Ansi Agolli, ashtu si shumë kuqezinj të tjerë, ka përshëndetur nëpërmjet një postimi...
0 515

Kombëtarja shqiptare tashmë është pa trajner pas largimit të Gianni De Biasit në mënyrë të papritur. Kurse, menjëherë...
0 1002

Trajneri i kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi, ka dalë sot në një konferencë për shtyp pas përfundimit...
0 459

Atmosfera në ekipin e Turqisë para ndeshjes me Kosovën, e cila luhet me 11 qershor në ‘Loro...
0 434

Real Madridi ka fituar Champions League për sezonin 2016/17. Los Blancos e mposhtën në finale Juventusin 4:1...
0 275

Kapiteni legjendar i Romës Françesko Toti u largua pas 25 vjetësh karrierë te ekipi romak, ku arriti të...
0 297

Real Madrid është kurorëzuar fitues i kampionatit spanjoll, për sezonin 2016-2017. Ekipit të Zidane i mjaftonte një...
0 272

Ekipet e Barcelonës dhe të Real Madridit shënuan fitore në ndeshjwt e luajtura mbrëmë të xhiros së...
0 282

Real Madrid do të jetë ekipi që do përballet me Juventusin më 3 qershor në Cardiff. Pavarësisht...