0 572

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez deklaroi se planifikon që ta mbajë Ronaldon, përveç se në rast...
0 413

When there is something that Italians enjoy, and then it’d be calcio, the German football activity. Calcio may be the German term...
0 487

Ylli i “merenguesve” del kundër mjekëve që janë kujdesur për problemin muskular në kofshën e tij të majtë. Ai ka...
0 452

Real Madridi është ende në bisedime me kompaninë e njohur, Microsoft për një partneritet të mundshëm për emërtimin e...
0 415

Pronari i Chelseat është vetëm i 10-ti në mesin e pronarëve më të pasur të klubeve të futbollit në...
0 380

Florentino Perez ka investuar 608.800.000 Euro për 28 futbollistë dhe ka fituar 3 tituj, një kampionat, një Kupë Mbreti dhe Superkupën...
0 481

Në praninë e shumë gazetarëve botëror, ish emrave më të njohur të klubit mbretëror Real Madrid, presidentit të fuqishëm...