0 485

Deklaratat e një ditë më parë të ambasadorit amerikan Poll Uollers mbi çështjen e identitetit u komentua edhe nga eksponenti i...
0 505

Ministria e Brendshme ka ngritur padi penale kundër 5 personave për fillimin e punëve për vendosjen e një pllake përkujtimore mes...
0 528

“Unicef” dhe Fondacioni “T-mobile” kanë filluar fushatën për rëndësinë e zhvillimit të fëmijëve. Me moton “5 të parat janë më të...
0 508

Kreu i Komunës së Tearcës Isen Asani ka refuzuar të komentojë kundërpërgjigjen e një dite më parë të ministrit të Ambientit...
0 496

Qindra protestues sot e kanë bllokuar rrugën transportuese për furnizime të NATO-s, në pjesën veriperëndimore të Pakistanit, për të katërtën ditë...
0 527

Kuvendi i Shqipërisë e nisi seancën e sotme parlamentare me një minutë heshtje në nderim të deputetit demokrat Sokol Olldashi, që...
0 529

Ish anëtari i përfaqësueses së Maqedonisë në futboll Boshko Gjurovski ëhstë emëruar trajner i ri i përfaqësueses së vendit. ...
0 245

Me ndeshjet e xhiros së pestë, vazhdojnë garat në Ligën e Kampionëve Evropian, ndërsa sonte në mbrëmje janë ndeshjet në...
0 541

Me ndeshjet e xhiros së pestë, vazhdojnë garat në Ligën e Kampionëve Evropian, ndërsa sonte në mbrëmje janë ndeshjet në grupet...
0 240

Me ndeshjet e xhiros së pestë, vazhdojnë garat në Ligën e Kampionëve Evropian, ndërsa sonte në mbrëmje janë ndeshjet në...