0 1052

Ndoshta ju nuk e keni menduar kurrë, por makina juaj di gjithçka për ju. Ekspertët e huaj kanë zbuluar se automjeti që përdorni spiunon...
0 446

Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja Maja Ivanova, po qëndron për vizitë...
0 543

Mino Raiola ia ka ofruar klientin e tij, Zlatan Ibrahimovic, Real Madridit, por kampioni spanjoll dhe...
0 594

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez deklaroi se planifikon që ta mbajë Ronaldon, përveç se në rast...
0 467

Dhjetëra persona humbën jetën nga pasojat e një zjarri të furishëm që përfshiu pyjet në Portugalinë qendrore....
0 626

Policia italiane e arrestoi Stefan Çernetiq për arsye se me vite është prezentuar si “princi nga Mali...
0 501

Mediat ndërkombëtare kanë raportuar që SHI-ja së fundi ka publikuar një audio mesazh, me të cilin u...
0 472

Kamioni i Qytetit të Shkupit, nga Sektori për Mbrojtje dhe Shpëtim, sot është rrëzuar në fontanën e...
0 289

44 persona kanë vdekur nga etja pasi kamioni i tyre u prish në shkretëtirën e Saharasë...
0 771

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se Partia Demokratike, përmes rikthimit sot, shpëtoi demokracinë parlamentare të vendit.