0 424

Një kafene në Stamboll është gjobitur me 2,680 dollarë të hënën pasi Presidenti i vendit, Recep Tayyip Erdogan i...
0 492

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, i njohur për armiqësitë e tij ndaj rrjeteve sociale dhe teknologjisë mobile, është...
0 390

Foto: Ndërtimi i rrugës "Ekrem Rexha", në Komunën e Prishtinës Sot komuna e Prishtinës ka vazhduar punimet në rrugën “Ekrem...
0 298

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se Kosova është vendi më i pazhvilluar në këtë...
0 302

Nënkryetari i PDK’së, Hajredin Kuçi ka thënë se zgjedhjet janë zgjidhja e fundit. Sipas tij, institucionet e Kosovës duhet...
0 394

Meryem Uzerli, ose Hyrremi i “Sulejmanit të Madhërishëm” ka festuar ditën e djeshme 32-vjetorin saj. Aktorja ka ndarë me miqtë...
0 354

Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West, e cila është vetëm 13-muajshe, ka realizuar një foto teksa duket si...
0 274

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes një telegrami ka uruar zgjedhjen e Rexhep Taip Erdogan për...
0 277

Lëvizja VETËVENDOSJE! e konsideron të dëmshme euforinë dhe ekzaltimin që po ndërtohet në formë fushate, posaçërisht nga disa medie...
0 323

Të gjithë personat që janë ‘të varur’ pas Facebook-ut, duhet ta pranojnë, Facebook-u është një problem. Të kesh një...