0 197

Levizjët e saj mjaft të shkathëta kemi parë disa herë në videoklipet e saj, mirëpo kjo që ka ndarë sot me fansat e saj...
0 416

Këngëtarja e re shqiptare, Era Istrefi, do të publikojë së shpejti një baladë. Këngëtarja e re provokative ka vendosur të...
0 1346

Pas suksesit të treguar me hitin e saj “E dehun jam” këngëtarja e re, e tepër...
0 885

Nora dhe Era Istrefi, vazhdojnë të jenë ndër këngëtarët më “in” për momentin. Së fundmi, në VFM,ato “mahnitën” me...
0 385

“Mani për money”, kështu quhet kënga e parë single e kënduar dhe e realizuar me video nga Era Istrefi,...