0 375

Shumica parlamentare që përbëhet nga LSDM, BDI dhe Aleanca për Shqiptarët ka refuzuar propozimin rreth taksës radiodifuzive. Deputeti...
0 410

Zoran Zaev u premtoi qytetarëve anëtarësim të shpejtë në BE dhe NATO, pa u prekur çështjet e...
0 277

Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova ka qënë në Prokurorinë Speciale dhe pas daljes nga nga PSP-ja ajo...
0 313

Vetëm sa menduam se Arben Taravari do të jetë ministër i cili do ta shikojë ministrinë dhe...
0 490

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski deklaroi sot se ka ndodhur një tentativë për atentat ndaj ish-ministrit të...
0 388

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë në pjesën e pasdites nga vazhdimi i katërt i seancës solli ndryshime...
0 1255

Temë qëndrore e bisedimeve mes katër partive më të mëdha në Përzhino lidhur me temën e listës së votuesve, mbeten 40 mijë votuesit e...
0 699

Kohë më parë VMRO - Narodna e Lubço Georigievskit tha se Branisllav Sinadinovski, është këshilltar special i liderit të...
0 515

Një incident raportohet të jetë shënuar në shtabin e VMRO-DPMNE-së në Strumicë. Sipas portalit “Libertas”, i cili u referohet...
0 454

Një incident raportohet të jetë shënuar në shtabin e VMRO-DPMNE-së në Strumicë. Sipas portalit “Libertas”, i cili u referohet...