0 521

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur të mërkurën në selinë e partisë në Tetovë ambasadorin...
0 508

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, i ka dërguar telegram ngushëllimi familjes Bushati, pasi ambasadori ndërroi jetë. “Me...
0 500

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka mirëpritur marrëveshjen e arritur midis dy partive më të mëdha...
0 439

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur në një takim pune në selinë e partisë në...
0 717

Mbrëmë, në kampusin e universitetit New York në Saraj, Shkup, sot u mbajt akademi përkujtimore për veprimtarin Halil...
0 479

Nisur nga fakti se këtë Sekretariat për dy mandate e ka udhëhequr Musa Xhaferi dhe i ka pranuar listat...
0 473

Almakos më poshtë ju sjellë të plotë urimin e liderit të BDI-së, Ali Ahmetit për Menduh Thaçin e PDSH-së: Kryetari...
0 486

Caktimi i vizitës zyrtare në Tiranë, pikërisht në ditën kur duhej të merrte Raportin e progresi, nga ana e...
0 429

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar besimtarët me rastin e festës së Kurban Bajramit. Ahmeti shkruan në urimin e...
0 404

Në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë, kreu i kësaj partie Ali Ahmeti ka pritur në takim...