0 488

Bashkimi Demokratik për Integrim mbrëmë i kumtoi emrat e kandidatëve për zëvendësministra në qeverinë e Republikës së Maqedonisë. “Zëvendësministër...
0 412

Koreja Veriore plotësisht i refuzon sanksionet e OKB-së kundër qytetarëve dhe entiteteve të saj si dhe...
0 902

Ahmeti gjithashtu foli edhe për mosmarrëveshjet brenda BDI-së duke theksuar se...
0 1131

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti sot me rastin e fund-vitit organizon takim tradicional, ku para bashkëpunëtorëve dhe funksionarëve të BDI-së...
0 916

Burime të “Lajmit” nga Komuna e Likovës pohojnë se takimi është bërë me kërkesë të liderit Ali Ahmeti për ta qetësuar Durakun dhe për...
0 642

A ishte kjo vizitë me qëllim për ta qetësuar Sadulla Durakun nënkryetarin e BDI-së, pasi akuzoi ashpër Musa Xhaferin? Zgjedhje të parakohshme...
0 751

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti me rastin e fund vitit organizon takim tradicional, ku para bashkëpunëtorëve dhe funksionarëve të BDI-­së do...
0 693

“Shqiponja” do të jetë i vetmi kryetar dege, deri më tani, që është zgjedhur nga vetë populli, pa diktat....
0 623

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi ka nxituar të bëjë një "selfie", kohë më parë ku sipas...
0 541

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) sot do të mbajë Kuvendin e tretë zgjedhor të degës së kësaj partie në...