0 1449

Bukuroshja Bozhana Vujinoviç është arrestuar këto ditë në një aksion policor për të thyer prostitucionin...
0 578

Gjithsesi se gjatë tërë vitit 2014 një emër ishte i pashmangshëm në mediet dhe opinionin...
0 528

Floriana Garo është një modele, prezantuese televizive, pjesëmarrëse dhe përfaqësuese e vendit të saj në...
0 450

Këtu janë 15 këshilla për t’ju ndihmuar, që ju tregojnë se nuk jeni...
0 430

Mario Balotelli-t nuk i mungon kurrë shoqëria me femrat. Ai është fotografuar në Manchester në...
0 333

Bleona Qerreti ka reaguar pas deklaratave të Braçes për të në emisionin “Jamais Vu”...
0 572

Edhe pse nuk është në Kosovë për të shijuar ditët e ftofta të dimrit, Beatrix...
0 435

Gazeta e njohur britanike Daily Mail ka bërë një renditje të femrave me trupin më...
0 443

Aktorja Olta Gixharri pak para se të shkonte në studion televizive ku do të takohej...
0 406

Modelja me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj i është bashkuar yjeve për urimet e Krishtlindjeve, por...