0 585

Kandidatët për të pasuar Gianni De Biasi te Kombëtarja janë të shumtë në qarkullim, por duket...
0 378

Admir Mehmedi nuk e ka nisur edicionin e ri mirë, pasi që është lënduar në...
0 540

Gazeta amerikane “Christian Science Monitor” i ka kushtuar një artikull të gjatë, të parit të Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ajo...
0 376

Milan vazhdon të fitojë në Seria A. Kuqezinjtë kanë thyer Genoa me rezultat 1-2. Golin e parë për...
0 360

Pesë titujt e fituar nga Bajerni në vitin 2013, sigurisht që e kanë mbushur së tepërmi arkën financiare të rekordmenëve gjermanë....
0 378

Me ankthin e rikthimit të ekstremit të djathtë në pushtet dhe rrezikun e destabilitetit, mbi 6 milionë austriakë votojnë sot për...

Intervistat me të janë gjithmonë të veçanta, sepse në fakt e tillë edhe vetë ajo. Zhaku,...