0 423

Tevez dhe Pogba nuk mjaftojnë, prandaj presidenti Agnelli parashikon të shpenzojë rreth 60 milionë Euro për të forcuar repartin...
0 466

Sulmuesi i Realit Madridit arriti të spikaste jo pak në edicionin e fundit të Champions League ku Los Blancos...
0 455

Ermal Mamaqi e ka shijuar nga afër ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve Në rrjetin social Facebook ai ka publikuar...
0 375

Një Euroderbi, finalja e finaleve për t’i vënë kapak këtij edicioni të magjishëm të Champions League, që...
0 456

Gazeta më e madhe sportive në Spanjë "Marca" gjatë ndeshjes gjysmëfinale të "Champions League", mes Reali i Madridit dhe...
0 453

Carlo Ancelotti gjatë intervistës së fundit para ndeshjes së parë gjysmëfinale në Champions League, kundër kampionit aktual të kësaj...
0 302

Pep Guardiola rikthehet...
0 361

Dy ndeshjet e para çerekfinale të Champions League që u zhvilluan të martën në mbrëmje nuk kanë...
0 437

UEFA publikoi këtë të hënë çmimet e biletave...
0 391

Lajme të mira vijnë nga infermieria për Barcelonën. Rikuperimi i Neymarit është në rrugën e duhur dhe braziliani mund...