0 1320

Rreth koalicionit PDK-LDK kam folur disa herë,kam shkruar,kam postuar në facebook por edhe opinione në portale, madje nga ky...

Rita Ora u shfaq e artë në daljen e fundit publike në Luzern të Zvicrës ku...

Rita Ora thuhet se ka filluar të takohet me djalin e Tommy Hilfiger pas ndarjes së...

Nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja e saj me Calvin Harris dhe Rita ORA ka...

Rita Ora deri më tani sa herë vishej më të kuqe, shkelqente pranë të dashurit të...

Rita Ora asnjëherë nuk harron të buzëqeshë. Pas ndarjes me të dashurin Calvin Harris, këngëtarja është...
0 558

Është këngëtarja me origjinë shqiptare e cila ka arritur majat e suksesit në botë, e ndër të tjera ajo...

Pas ndarjes me anë të një statusi në Twitter, thashethemet që qarkullojnë ngado japin një arsye...

Pasi ai u pa natën nën shoqërinë e disa femrave të ndryshme, vetëm për një javë,...
0 625

Natalia Vodianova ishte tallur në shkollë për shkak të pamjes së saj. Modelja e famshme ruse sot është njëra...