0 375

Komunat shqiptare të cilat administrohen nga BDI do të ndihmojnë banorët e Kumanovës pasi pronat e këtyre...
0 311

Ende nuk i kanë mbushur të 40-jetat dhe njihen si ndër zviceranet më të suksesshëm. Bilanci i...
0 370

­ Në Klubin e deputetëve në Shkup filloi takimi i liderëve të katër partive më të mëdha,...
0 304

Presidenti francez, François Hollande, ka përfunduar turneun e tij në Karaibe me një vizitë në Haiti, më...
0 307

Ekonomia e Maqedonisë sivjet sipas parashikimit më të ri të Bankës Evropiane për Ripërtëritje dhe Zhvillim (BERZH)...
0 309

Isa Boletini do të prehet pranë Ismail Qemalit. Më 10 qershor eshtrat e tij do të vijnë...
0 387

Yjet e Arsenalit, Santi Cazorla, Tomas Rosicky dhe portieri polak Wojciech Szczesny, kanë treguar talentin e...
0 393

Edhe pse vizita e tij në Shqipëri ka zgjatur vetëm një ditë, të shumta kanë qenë emocionet...
0 331

Gazetari i “Sunday Express”, John Richardson, duke folur për televizionin e Manchester United, ka thënë se transferimi...