0 1121

Propaganda është manipulim i qëllimshëm i emocioneve dhe mendimeve të njerëzve për të bindur ata të besojnë ose të...
0 1285

Këto dit syri im sheh në rrjetet sociale një çfarë portali me emrin REPORTER i cili "dhunshëm" me SPONSORED...
0 676

Teuta Krasniqi,e cila kohëve të fundit u përfol shumë për ndarjen e saj nga këngëtari Blerim Muharremi-Blero ,kohë më...
0 2186

Një faqen me fansa të aktores Teuta Krasniqi dhe të këngëtarit Blerim Muharremit – Bleros kërkojnë që këta të...
0 512

Pas ndarjes Blero ka dhënë edhe një intervistë që duket emocionuese për emisionin Prive të Klan Kosova. Pyetjes nëse ka...
0 843

U përfol shumë për çiftin Blero dhe Teuta, u ndanë, nuk u ndanë, Blero po shëtit vetëm me Tarën...
0 753

Kënga më e re e publikuar nga Blero, 'N.U.N' përveç se u prit shumë mirë nga publiku solli edhe...
0 461

Këngëtarit kosovar, Blero duket se i ka ndodhur një aksident, pasi...
0 585

Blero në një intervistë ekskluzive për emisionin “Prive” të Klan Kosovës, ka treguar arsyeje përse është “ndarë” nga Dafina...
0 548

Kolegjiumi gazetës “Lajm”, ka vendosur të mos transmetojë asnjë pjesë të intervsitës së fundit të kryetarit të BDI-së Ali...