0 1139

Në përputhje me Ligjin Antikorrupsion, të gjithë deputetët e zgjedhur dhe funksionarët shtetëror janë të detyruar...
0 578

Ministrit të Arsimit dhe sekretarit të BDI-së Abdilaqim Ademi, gjatë deklaratës që ka dhënë në televizioni Art ditë më...
0 470

Anëtarët e Këshillit Iniciues të Lëvizjes BESA vazhdojnë të tërhiqen nga profesionet që kanë ushtruar deri tani. Pas tërheqjes...
0 440

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj - për të cilin kolegu i tij partiak, Bilall Sherifi, gjatë ditës...
0 372

Sekretari i “Nisma për Kosovën”, Bilall Sherifi, në një prononcim për Telegrafin ka deklaruar se marrëveshja e bllokut opozitar...
0 486

Para pak çastesh në selinë e AAK-së, Agim Veliu (LDK), Ardian Gjini (AAK) dhe Bilall Sherifi (Nisma) kanë bërë...
0 356

Para pak çastesh në selinë e AAK-së, Agim Veliu i LDK-së, Ardian Gjini i AAK-së dhe Bilall Sherifi i...
0 379

Nëse ndonjëri nga fëmijët e mi është i implikuar në korrupsion do të heq dorë nga ai, deklaroi...