0 1686

Pakënaqësitë që patën me labelin, i cili i bëri të famshëm vëllezërit Mozzik dhe Getinjo, bënë që kjo dyshe të largohet dhe kështu të...
0 495

Normal 0 false false false
0 457

Ish-Kryeministri Sali Berisha vijon ta konsiderojë protestën e zhvilluar nga opozita në Bulevardin Dëshmorët e Kombit mesditën e së...
0 609

Në Gjykatën e Apelit në Prishtinë ka vazhduar seanca kundër Enver Sekiraqës. Për dallim nga dy seancat e kaluara...
0 455

Nis ndeshja e shumëpritur miqësore Shqipëri - Francë në Renne. Shqipëria zbret në fushë me këtë formacion: Berisha, Hysaj,...
0 525

Një ditë më parë ishte emisioni “Fiks Fare” që në kuadër të humorit, nxorri së bashku foton e Shkelzen...
0 937

Vetëm pak minuta pas postimit në Facebook të Lulzim Bashës, i cili akuzonte Ramën për mbrojtje të autorit të...
0 643

Lëvizja për Integrimin e Luginës së Preshevës, zyrtarisht sot ka filluar mbledhjen e nënshkrimeve të qytetarëve në Luginë të...
0 545

​Armina Mevlani, ish -Miss Albania, e njohur për format sensuale të trupit, është mbuluar. Ajo ka nxjerrë ditën e...
0 471

Kryeministri Rama deklaron se nuk ishte informuar paraprakisht për arrestimin e Fullanit, për të cilën e kishte mësuar pak...