0 323

Një strehimore e ISIS është zbuluar me përplot pasaporta false të qytetarëve nga Evropa dhe SHBA-ja....
0 370

­ Në Klubin e deputetëve në Shkup filloi takimi i liderëve të katër partive më të mëdha,...
0 297

Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur propozime për akuzë kundër 12 personave për vepër të kryer penale...
0 304

Presidenti francez, François Hollande, ka përfunduar turneun e tij në Karaibe me një vizitë në Haiti, më...
0 387

Yjet e Arsenalit, Santi Cazorla, Tomas Rosicky dhe portieri polak Wojciech Szczesny, kanë treguar talentin e...
0 393

Edhe pse vizita e tij në Shqipëri ka zgjatur vetëm një ditë, të shumta kanë qenë emocionet...
0 272

J.D.(36) dhe Z.I.(44) nga Shkupi kanë marrë lëndime serioze në aksidentin që natën e kaluar rreth orës...
0 365

Ka qenë një surprizë e këndshme ajo që politikanët shqiptarë kanë parë në shkallët e parlamentit këtë...