0 1056

Rasti i biznesmenit shqiptar në Greqi që akuzohet se drejton rrjetin e kokainës, ka bërë bujë në...
0 541

Kandidatit të PAN-it për kryeministër, Ramush Haradinaj, i takon mandatari i parë për formimin e Qeverisë, por...
0 508

Një rrjet vajzash që ushtronin prostitucion online është shkatërruar nga Policia e Tiranës. Policia e Tiranës arrestoi...
0 548

Policia italiane e arrestoi Stefan Çernetiq për arsye se me vite është prezentuar si “princi nga Mali...
0 434

Mediat ndërkombëtare kanë raportuar që SHI-ja së fundi ka publikuar një audio mesazh, me të cilin u...
0 406

 Në vendkalimin kufitar “Kullata”, i cili është më i madhi në kufirin midis Bullgarisë dhe Greqisë, janë...
0 429

Një tjetër sfidë për qeverinë e re që do të dalë nga zgjedhjet e parakohshme në Kosovës...
0 418

Një debat i momentit mes dy personave që po udhëtonin në automjete të ndryshme ka përfunduar në...
0 416

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklaruar se dialogu në mes Prishtinës dhe Beogradit do të ngrihet...
0 411

Parlamenti evropian nesër do t’i shqyrtojë raportet për përparimin e Maqedonisë, Kosovës dhe Serbisë në rrugën drejt...