0 1007

Janë shqiptare dhe mjaft të famshme në skenat muzikore ndërkombëtare. Por duket se midis tyre ka një armiqësi të hershme. Në koncertin e Pavarësisë së Kosovës,...
0 278

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, udhëheq nominimet për edicionin e sivjetmë të Brit Awards me pesë nominime, duke përfshirë edhe garën për...
0 146

Edhe vetë Bleona Qereti e ka pranuar faktin se i ka turpëruar prindërit, por nga ana tjetër ajo është...
0 367

Bleona Qerreti ia ka arritur të ketë një ftesë për në American Music Awards dhe të shock-ojë edhe njëherë...

Zëri i Rona Nishliut dhe paraqitja e saj në festivalin e madh evropian “Eurovizion”, ka bërë...

Zëri i Rona Nishliut dhe paraqitja e saj në festivalin e madh evropian “Eurovizion”, ka bërë...
0 295

I bukur, i fuqishëm dhe me muskuj. Ky është Zac Efron në skenën e MTV Movie AWards, i...
0 396

Rinanna e ka injoruar Rita Orën, gjatë ndejave që u mbajtën netët e fundit, para ‘Grammy Awards’. Këngëtarja nga...
0 285

Ajo rrallëherë nxjerrë në shesh këmbët e saj, kur është fjala për zgjedhjen e ndonjë evenimenti madhështor. Por Kelly Brook...

Shkaktoi shumë polemika dhe mori shumë kritika për performancën e saj në MTV Video Music...