0 266

Pushimet amerikane të Granit Xhakës këtë verë ishin planifikuar me kujdes, për të bërë një hap që...
0 331

Janë gjithnjë e më të shpeshta skandalet seksuale të yjet botërore në rolin kryesor, por le të kujtojmë disa...
0 243

“Ne e kemi hedhur idenë, ideja ende është në tavolinë. Ne nuk do të bëjmë asnjë luhatje, asnjë lëvizje...
0 245

Një stuhi vdekjeprurëse e të ftohtit ka ngujuar qindra njerëz në rrugët e ngrira, ndërsa ka lënë qindra mijëra...
0 243

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se skuadra e tij nuk do të kërkojë të hakmerret, kur ata do...
0 254

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Parlament ka akuzuar opozitën se gjatë 8 viteve që ka qenë...
0 230

Ministrja për Integrim Evropian, znj.Vlora Ҫitaku dhe ministri për Punë të Brendshme, z.Bajram Rexhepi, takuan sot komisioneren e...
0 269

Sipas raportit të Komitetit për Mbrojtjen e Gazetarëve thuhet se vetëm gjatë vitit 2013 u vranë 70 gazetarë në...
0 203

Kryetari i RDK-së Rufi Osmani realizoi takim pune me kryetarin e Partisë së Drejtësisë dhe njëkohësisht ministër i shëndetësis...
0 243

Modelja e njohur Vildane Zeneli nuk ka të ndalur së provokuari. Së fundmi ajo ka bërë disa foto e...