0 608

Kim Mehmeti “BDI-ja e ka braktisur qeverinë, mbase shkaku se u ‘cenua’ privatësia e disa funksionarëve të saj dhe pasi që qarqe policore, të...
0 800

Babai i Granit Xhakës, Ragip Xhaka, e ka konfirmuar se lojtari mund të largohet nga Borussia Monchengladbach gjatë verës. Xhaka mund të largohet nga...