0 1111

Një foto që ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetët sociale, ku portali “Zhaba.tv” e ka shpërndarë e para këtë foto,...
0 639

Ministri i drejtësisë Adnan Jashari në një prononcim për Portalb thotë se Maqedonia është ndër shtetet e fundit ish...
0 547

Grupe të ndryshme politike por edhe të biznesit kontrollojnë sistemin gjyqësor në Maqedoni përmes presioneve ndaj gjykatësve. Kështu thotë...
0 511

Selektori i përfaqësueses shqiptare në futboll, Gianni De Biasi, në reportazhin e përgatitur nga La Gazzetta dello Sport nuk...
0 649

Boksieri shqiptaro-zviceran, i lindur në Gjakovë, Arnold Gjergjaj ka fituar luftën më të vështirë në karrierën e tij, me...
0 1339

Boksieri shqiptaro-zviceran, i lindur në Gjakovë, Arnold Gjergjaj, ka fituar sfidën më të vështirë në karrierën e tij. Ai...
0 439

Familjarët e të akuzuarve për rastin Monstra, nuk dinë se ç’po ndodh me grevën e urisë si dhe nuk...
0 273

S’e Adnan Januzaj meriton një vend startues në skuadrën e parë të United, e tregojnë më së miri paraqitjet...
0 430

Ministri i Drejtësisë Adnan Jashari ka kërkuar që të merren parasysh faktet dhe provat rreth rastit “Monstra” dhe ata...
0 539

Adnan Januzaj do të largohet nga skuadra e Manchester United, por njëherë në form huazimi. Djaloshi me pasaport belge e...