0 570

Seks bomba kosovare, Shkëndija Mujaj e cila njihet për fotografitë e saj provokuese, në rrjetin...
0 630

Ajo njihet për parashikimet seksi që bën, por në fund të këtij viti Laura Cremaschi...
0 410

Viti që po lëmë pas ka shënuar rekord të femrave të showbiz-it botëror që kanë...
0 438

Ishte viti 1995 dhe Angelina Jolie ishte në hapat e saj të parë për t’u...
0 450

Këtu janë 15 këshilla për t’ju ndihmuar, që ju tregojnë se nuk jeni...
0 430

Mario Balotelli-t nuk i mungon kurrë shoqëria me femrat. Ai është fotografuar në Manchester në...
0 435

Gazeta e njohur britanike Daily Mail ka bërë një renditje të femrave me trupin më...
0 317

Victoria’s Secret përfshihet në një skandal ku, sipas një investigimi të fundit të bërë nga...
0 406

Modelja me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj i është bashkuar yjeve për urimet e Krishtlindjeve, por...
0 321

Michelle Obama uron Krishtlindjet duke postuar një fotot së bashku me Presidentin, kur kanë qenë...