Home LIFESTYLE S`ka tjetër fjalë, ajo është një “bishë” ( FOTO 16+)

Daphne Joy është sinonim i fjalës “bukuroshe”.

Ajo ka një fytyrë ëngjëllore, por më të dëshirueshme janë linjat e saj të trupit.

Me të pasme bombastike dhe një super-gjoks, aktorja e filmit “Piratët e Karaibeve”, e bëjnë atë një femër tejet seksi.

Daphne dikur ishte në lidhje me reperin 50 Cent, kurse në vitin 2016 ajo krijoi një lidhje me këngëtarin e famshëm Jason Derulo.

LOS ANGELES, CA – JANUARY 06: Singer Jason Derulo (L) and actress Daphne Joy attend the People’s Choice Awards 2016 at Microsoft Theater on January 6, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images)