Home LAJME Shpërthen zjarri në një objekt në lagjen Karposh të Shkupit (Video)

zjarr

Zjarri ka kapluar një objekt në afërsi të shkollës së mesme Zdravko Cvetkovski në Shkup. Ekipet e zjarrfikësve ndodhen në vendëngjarje.
18073556_10154312475807212_762609223_n-1

Ende nuk dihet se si ka ndodhur zjarri dhe më shumë informacion pritet gjatë ditës.

18052692_10154312476302212_1343841345_n