Home SPORT Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të parë: Nuk di si t’i...

shkodran-mustafi

Qendërmbrojtësi i “topçinjve” të Arsenalit, Shkodran Mustafi, ka zbuluar gjatë ditës së sotme, në profilin e tij në “Twitter”, se ai dhe gruaja e tij Vjosa Kaba janë bërë zyrtarisht prindër.

Gjatë një postimi në rrjetin social, ai ka pozuar me fëmijën e tij duke shkruar: “Shumë i lumtur t’iu njoftoj lindjen e vajzës sonë. Nuk di si ti përshkruaj emocionet tani, mund të them se është dita më e bukur e jetës sime. Baba krenar.”

Gjithashtu edhe qendërmbrojtësi i kombëtares gjermane, Mustafi, nuk ka mundur ta fshehë lumturinë e pamasë duke prezantuar vajzën e tij në fotot e postuara.

Mustafi-470x465

20257625_10211413625150235_1547720071_o-470x836