Home SPORT Shikojeni se çfarë është në gjendje të bëjë Neymar (Video)

neymar_9768

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm, në një ndeshje miqësore e cila u zhvillua në Brazil mes miqve të tij dhe Nenes.

Reprezentuesi Brazilian, me një rabona arriti që të kaloi një kundërshtarë për të përfunduar aksionin me këtë gol të bukur.