Home VIP Seksi në plazh, i dashuri nuk e reziston dhe e…

Ata u përjashtuan nga shtëpia e Big Brother muajin e kaluar për shkak të dhunës së ushtruar.

Por, Kayleigh Morris dukej sikur nuk ka asnjë brengë në botë, derisa po shijonte plazhin me të dashurin e Conrad Williams në Jersey, përcjell Bota sot.

Ylli ishte veshur për të lënë përshtypje, në një kostum plazhi ë zi, duke treguar format bombastike trupore.

Ajo kishte ekspozuar gjoksin gjigant, duke ia bërë të dashurit të saj të pamundur t’I rezistojë, derisa ai përpos që e puthi, e kafshoi edhe në të pasme.