Home LAJME Rrahje masive mes arabëve në Konferencë, për çështjen e Katarit (VIDEO)

katar-2-520x298

Eskalon situata në Konferencën Rajonale për çështjen e Katarit, ku merrnin pjesë zyrtarë politik nga Arabia Saudite, Vendet e Gjirit, dhe Katarit.

Delegacionet nga Katari dhe Arabia Saudite kanë filluar përleshje fizike mes tyre.

Ata u përfshinë në përleshje masive ndërmjet vete gjatë punimeve në Konferencën Rajonale për çështjen e Katarit.
Videoja është publikuar nga një politikan irakian i cili thotë se incidenti ka ndodhur më 20 mars të këtij viti, në margjinat e Konferencës