Home SPORT Ronaldo pushime romantike në Islandë

Kristiano Ronaldo në këtë periudhë të sezonit pas daljes nga gara për titull në kampionat, po kalon më shumë kohë me familjen e tij.

Pas diçka më shumë se një viti nga lidhja me Georgina Rodriguez dhe 4 muaj pas lidhjes së vajzës së tyre Alana Martina, futbollisti 33-vjeçar ka bërë një udhëtim romantik. Çifti është shfaqur bashkë në disa foto në Islandë, ku kanë kaluar dy ditë të gëzueshme së bashku.

Ronaldo pas ndeshjes në Ligën e Kampioneve ndaj PSG, ku shënoi edhe dy gola, nuk është impenjuar shumë me skuadrën. Sulmuesi portugez ka kaluar më shumë kohë me të fejuarën e tij, duke hequr dorë të dy edhe nga detyra si prindër.