Home VIP Reklamon këpucët, por Coco i nxjerr të gjitha, gjoksin e të pasmet...

Dhe, kush më mirë se ajo vetë për të reklamuar ato, përcjell Bota sot.

Biondja që ka 38 vjet ka pozuar në të brendshme të vogla, të cilat i kanë nxjerrë krejtësisht format e saj bombastike trupore.

Ajo shfaqet mes shumë këpucësh, por e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi shpërthyes dhe të pasmet gjigante.