Home SPORT Ran: Ja stërvitja e parë e Inzaghit te Milani (video)

Filippo-Inzaghi_h_partb

Filippo Inzaghi, ende pa marr  kreun e skuadrës së Milanit, ka rënë pre e shakave të mediave evropiane.

Portali gjerman, Ran, ka publikuar stërvitjen të cilën Inzaghi pritet ta realizojë me futbollistët e Milanit me të filluar detyrën te kjo skuadër.

Ish-sulmuesi italian pritet që të zyrtarizohet si kryetrajner i ri i Milanit gjatë kësaj jave dhe mediat evropiane që tani kanë filluar të tallen me të.