Home LIFESTYLE Rafinha drejt largimit nga Barcelona

Mesfushori i Barcelona, Rafina është duke u bërë gati për një kalim në Premierligë gjatë afatit kalimtar të janarit.

Braziliani është duke u shëruar nga një lëndim i gjirut dhe është i vendosur të kthehet në nivelet me të larta të futbollit për të rritur gjasat për Kupën e Botës.

Dhe me hapësirën e kufizuar në Camp Nou, një lëvizje në Angli është shumë e mundur, me Liverpool, Arsenal dhe Tottenham që kanë shprehur interesim për të.