Home LIFESTYLE PSG hap kuletën për Ronaldon!

Pavarësisht deklaratës së fortë që shefi i madrilenëve Florentino Perez bëri dje, e ardhmja e Cristiano Ronaldos mbetet ende mister.
Perez tha se Ronaldo është dhe do të mbetet pjesë e Real Madrid, por shtypi francez shkruan sot se ka qenë skuadra e Paris Saint Germain që është treguar e interesuar për të blerë kartonin e portugezit të “artë”.
L’Equipe shkruan se skuadra franceze mund të jetë e gatshme të paguaje një çmim mes 100 – 150 milionë euro për Ronaldon, ndërkohë që Real Madrid i ka vendosur një çmim minimal prej 200 milionë eurosh