Home LIFESTYLE Pse e fsheh Stine partneren e tij super-seksi (Foto)

“Ajo u bë xheloze për takimin me Roza Latin, nuk më foli për dy ditë”, kjo ishte deklarata e Stines, i cili ka lënë të kuptohet në disa raste se mamaja e vajzës së tij është xheloze.

Por pse e fsheh Stine partneren? Ndonëse ka folur në disa raste, këngëtari nuk ka dhënë shumë detaje për Gracian, e cila në fakt është gjithashtu këngëtare, madje ka realizuar pak kohë më parë edhe një videoklip.

Sidoqoftë, ndonëse nuk është aq shumë e famshme sa Stine, Gracia bie në sy si një vajzë tejet tërheqëse dhe seksi. Fotot e saj nuk lenë shumë vend për diskutime. Por a është Stine xheloz për të dhe a e ka detyruar ai këngëtaren që të heq dorë nga muzika?

Këtë nuk mund ta themi me siguri, por fakt mbetet që Gracia është mjaft joshëse.