Home VIP Po vjen bashkëpunimi i madh mes Getit dhe Florit?

Diçka e re po zihet mes dyshes Getoar Selimi dhe Flori Mumajesit.
Kantautori i njohur dhe shumë i suksesshëm dhe reperi po ashtu më ‘in’ i momentit duket se do të vijnë me një super projekt të përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net

Këto aludime vijnë pas shoqërimit të shpeshtë të tyre dhe publikimit të fotografive bashkë.

Nuk është hera e parë që ata bashkëpunojnë, madje këngët ‘Baby’ dhe ‘Ani ani syn’ vazhdojnë akoma të dëgjohen.

Getoar Selimi aktualisht është duke jetuar në Tiranë ku ka blerë edhe shtëpi ndërsa Florin kohëve të fundit e kemi gjetur në Prishtinë..