Home LIFESTYLE Olta Gixhari nuk i “lë vend imagjinatës”, pamja e saj “tërbon” fansat...

Është padyshim një nga femrat shqiptare më simpatike dhe më joshëse e cila gjithnjë di se si të tërheqë vëmendje.

Aktorja bukuroshe ka postuar së fundmi një foto në Instagram në të cilët duket tejet tërheqëse dhe seksi.

Olta Gixhari shfaqet me një ‘body’ ngjyrë të zi duke vënë në pah dekoltenë por jo vetëm…