Home LIFESTYLE Noizy fyen rëndë Babastars në Prishtinë – VIDEO

Reperi shqiptar, Noizy, ka mbajtur një koncert së fundmi, prej ku ka fyer reperët e Babastars.

Babastars të cilët janë shumica nga Prishtina, nuk do ta mirëpresin gjestin e fundit nga Noizy.

Në koncertin e fundit të mbajtur në Prishtinë të organizuar nga Ipko hej, Noizy shihet teksa fyen antarët e Babastars dhe gjithë labelin.

Ai në një moment ndal një prej këngëve diss dhe nxit publikun të brohorasin “F*ck Babastars”.

Këto fyerje të rënda Noizy nuk i ka kursyer në shumë koncerte, por befasia qëndron në atë që ai e bëri këtë në Prishtinë.

Noizy njihet për konfliktin e tij me Babastars i cili ka rrënjët shumë kohë më parë.