Home LIFESTYLE Nëna më seksi nxjerr format bombastike në shëtitje me vajzën

Kim Kardashian e nxori vajzën e saj në muze për një akullore të enjten.

Ylli ishte bashkë me vajzën, Jonathan Cheban dhe asistentët e sigurimin, derisa kamerat e Keeping Up With The Kardashians po e xhironin këtë moment të natyrshëm, përcjell Bota sot.

Përveç një nënë e përkushtuar Kim u shfaq edhe tejet bombastike, e veshur në një fustan të zi të ngushtë.

36 vjeçarja dukej tejet seksi dhe joshëse teksa ekspozoi të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes