Home Uncategorized Nëna e Ritës në shoqërin e Kate Moss

Rita, si fytyrë e re e buzëkuqit të falshëm “Rimmel”, ka njoftuar familjen e saj me një ndër fytyrat, për shumë kohë, më të njohura të këtij brendi, modelen londineze Kate Moss.

Ja në këtë foto, shihet nëna e Ritës, Vera ORA me modelen Kate, ku të dyjat, duket sikur kanë krijuar një shoqëri të ngrohtë mes tyre. Ndoshta nuk e keni ditur por Vera është 10 vjet më e vjetër se Kate, dhe ajo duket e bukur si modelja, në mos më e bukur.

Një kuriozitet tjetër që lidhë këto dy femra të forta është shenja e njëjtë e horoskopit, ajo e Bricjapit.

Ndërsa, nuk do ishte çudi sikur të festonin ditëlindjen së ashku pasi ditëlindjet e tyre në muajin janar, dallojnë për vetëm një ditë.