Home LAJME Në plan të parë gjoksi dhe buzët e Vildanes (FOTO)

Fotomodelja kosovare Vildane Zeneli ka postuar disa foto në Instagram ku në plan të parë reklamon gjoksin e saj.

Fotomodelja kosovare është e njohur për asetet e saj seksi por pothuajse në asnjë fotografi ajo nuk na ka treguar kaq hapur gjoksin e saj.

Vildane Zeneli ka bërë një fotosesion me fotografin Robert Miller dhe shihet se është në një formë shumë të mirë.

Se a i ka bërë operacion ajo ato kjo ende nuk dihet por më sa duket zogu kosovarë shihet se po përdor botoksin më të madhe.