Home LIFESTYLE Modelja e njohur tregon gjithçka – FOTO

Modelja e njohur ka shfaqur pamjen e saj përrallore në kostume Daffy Duck.

Bukuroshja 31-vjeçare ka treguar trupin e saj në bikini duke bërë foto provokuese që shpërthyen në rrjetet sociale.

Rhian është e njohur për trupin e saj seksi dhe foto të nxehta.

Ajo është e martuar me ish-yllin e Coronation Street, Oliver Mellor që nga muaji nëntor i vitit 2014.