Home VIP Mick Jagger me të dashur 40 vjet më të re

mick1

Vetëm disa muaj pas vetëvrasjes së të dashurës së tij, Mick Jager, ish-këngëtari i ‘Rolling Stones’ e ka zëvendësuar atë me një femër 40 vjet më të re se vetja. Balerina 28 vjeçare Melanie Hamrick dhe Mick Jager janë takuar për herë të parë një Tokio, në prapaskenën e një koncerti të ‘Rolling Stones’, madje përpara se e fejuara e këngëtarit, L’Wren Scott të vetëvritej.

Dyshja më pas kanë vijuar të takohen, ndërsa sot janë zyrtarisht çift; konfirmimi vjen përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale ku çifti shfaqen të përqafuar e të qeshur.

25 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Ky shkrim Mick Jagger me të dashur 40 vjet më të re u publikua me pare te Gazeta SHQIP.

…read more

The post Mick Jagger me të dashur 40 vjet më të re appeared first on Rilindja.info| Rilindja Shqiptare| Gazeta Panorama| Bota Sot.