Home LIFESTYLE Mediat italiane: Tramexani zgjedh mes Sionit dhe Shqipërisë

Largimi i Xhani De Biazit nga stoli i kombëtares shqiptare i ka hapur rrugë ish-ndihmësit të tij Paolo Tramexani që të marrë drejtimin e kuqezinjve.

“Tuttomercatoweb” shkruan se Tramexani po e rishqyrton kalimin te Sioni, klub me të cilin përflitet se italiani ka një akord 3 vjeçar.

Mediat italiane raportojnë se në ditët në vijim Tramexanit do t’i duhet të bëjë një zgjedhje mes Sionit dhe kombëtares shqiptare.