Home LIFESTYLE Mbulohet nëna e Stresit, i biri ka një dedikim të veçantë (Foto)

Dashuria për nënën është e pa kusht.

E një gjë të tillë e dëshmon edhe Stresi, shkruan Indeksonline.

Reperi i njohur shqiptar ka ndarë me miqtë e tij në Instagram një foto të nënës së tij.

Ajo shihet e mbuluar, ndërsa që i biri i kushton asaj një dedikm të vecantë.

Sipas Stresit, mashkulli e ka të sigurtë vetëm një dashuri dhe ajo është e nënës