Home LAJME Leonora Poloska do ta falte tradhtinë

Këngëtarja shqiptare, Leonora Poloska, ka pranuar se ajo do të falte tradhtinë, por vetëm nëse ajo është fizike. Këto pohime këngëtarja e njohur për shumë hite i bëri në një intervistë për emisionin Prive në Klan Kosova. “Po, do ta falja tradhtinë nëse është fizike. Nëse është më shumë se fizike…JO”, ka theksuar Leonora. Këngëtarja u pyet po ashtu edhe për vendin më të çuditshëm ku ajo ka bërë seks dhe nëse është e zhurmshme në seks, preferenca që ajo nuk i zbuloi për publikun, citon zhurnal. Leonora Poloska njihet për hitet si “Engjulli Im”, “Harroi” dhe “Crazy” .