Home LIFESTYLE Lajme kontradiktore rreth arrestimit të terroristit në Bruksel

Lajmi për arrestimin e njërit nga të dyshuarit për sulmet në Bruksel, Najim Laachraoui doli të jetë i pavërtetë.
Mediat belge kanë mohuar arrestimin e tij, duke thënë se është arrestuar një tjetër person.

Media belge DH kishte raportuar se sulmuesi ishte kapur në Anderlecht të Belgjikës në një piceri, ndërkaq policia dhe prokurorët do të dalin në një konferencë për media sot pasdite.

The post Lajme kontradiktore rreth arrestimit të terroristit në Bruksel appeared first on Shqipmedia.