Home TEKNOLOGJI Kur e provoi Çiljeta për herë të parë?

Çiljeta nuk e kishte provuar kurrë më parë dhe ka mbetur e mahnitur nga shampanja.

Ajo ka hedhur një foto në Instagram ku shfaqet duke pirë shampanjë.

Çili ka provuar një lloj të veçantë shampanje e cila kishte disa grimca ngjyrë ari që treteshin në organizëm.