Home LIFESTYLE Kobe Bryant tregon më shumë rreth vajzës së tij

Lojtari i NBA ,Kobe Bryant, dhe bashkëshortja e tij Vanessa Laine Bryant janë bërë prindër për të tretën herë.

Por çifti nuk kanë treguar se si e kanë emëruar vajzën e tyre apo ndonjë informacion tjetër rreth saj. Këtë e ka bërë babi Bryant i cili ka publikuar një foto shumë të lezetshme të vajzës së tij, shkruan “People”. Në foto ku ka postuar Kobe ai ka shtuar edhe një përshkrim ku thotë që ai the bashkëshortja e tij janë shumë të emocionuar dhe të lumtur dhe gjithashtu ka treguar që vajzën e kanë emëruar Bianka Bella, transmeton KosovaPress.

Çifti ka edhe dy vajza të tjera Gianna që është 10 vjeç dhe Natalia 13 vjeç.